Reżyseria:
Zdeněk ZelenkaScenariusz:
Zdeněk ZelenkaZdjęcia:
Martin ŠecMuzyka:
Daniel BartákObsada:
Denis Šafařík, Anna Kadeřávková, Pavel Kříž, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Jiřina Bohdalová, Petr Kostka, Ivan Martinka, Jakub Novotný, Andrej Hryc, Milan Bahúl, Jaromír Nosek, Bolek Polívka (więcej)Obsada
Martin Pošta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Radek Kuchař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Ostatni pociąg (2006)
Miroslav Babuský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Muži v offsidu (2010) (nagranie teatralne)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (nagranie teatralne)
Milan Enčev
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Filip Antonio
Czechy
Najlepsze filmy:
W cieniu (2012)
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (2017)
Upadek imperium (2018) (film telewizyjny)
Denis Ševčík
Najlepsze filmy:
Kouzelník Žito (2018) (film telewizyjny)
Renata Podlipská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kouzelník Žito (2018) (film telewizyjny)
Nikola Heinzlová
Czechy
Najlepsze filmy:
Slunečná (2020) (serial)
Zoo (2022) (serial)
Kouzelník Žito (2018) (film telewizyjny)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zabić Sekala (1998)
Antonín Hardt
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Irena Neradová
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Na střeše (2019)
Burácení (2015)
Oldřich Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů (2013)
Dvanáct měsíčků (2012) (film telewizyjny)
Nejkrásnější hádanka (2008)
Michal Roneš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jedno życie (2023)
Josef Pejchal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oběti (1999) (serial)
Joan of Arc (1999) (film telewizyjny)
Oktopus (2023) (serial)
Miroslav Šnajdr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Kola (1996)
Kryštof Racek
Najlepsze filmy:
Bezva ženská na krku (2016)
Ogród rodzinny. Dezerter (2017)
Ten, kdo tě miloval (2018)
Viktor Antonio
Czechy
Najlepsze filmy:
Anděl Páně 2 (2016)
Boso po ściernisku (2017)
Bezva ženská na krku (2016)
Viktor Preiss (narrator)
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)