PazuDora
Scenariusz:
Yoshifumi FukushimaZdjęcia:
Yukina IkutaMuzyka:
Kaoru WadaObsada:
泊明日菜, Tetsuya Kakihara, 井上ほの花, Chie Kōjiro, Yūsuke Kobayashi, Ryōhei Kimura, Nanami Yamashita, Kōji Ishii, Fumiko Orikasa, Tomohisa Asō, Hiroko Nishi, 玉野井直樹, Keiko Kōmyōji, Tomohiko Nakashima (więcej)Obsada
泊明日菜
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (serial)
Kidó senši Gundam: Tekkecu no orphans (2015) (serial)
Tetsuya Kakihara
Niemcy
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
井上ほの花
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Cuki ga kirei (2017) (serial)
Chie Kōjiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Yūsuke Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Ryōhei Kimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Nanami Yamashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Magi: Sinbad no bóken (2016) (serial)
Kōji Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Tomohisa Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hiroko Nishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kemono no sódža Erin (2009) (serial)
Ajaši no Ceres (2000) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
玉野井直樹
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Psycho-Pass (2012) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Keiko Kōmyōji
Japonia
Najlepsze seriale:
Džúni kokuki (2002) (serial)
Kamikaze kaitó Jeanne (1999) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Tomohiko Nakashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Zom 100: Zombie ni naru made ni šitai 100 no koto (2023) (serial)
Zankjó no Terror (2014) (serial)
Tondemo skill de isekai hóró meši (2023) (serial)
Hideo Ishikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
GTO (1999) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Hiroki Takahashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Minami Takayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Rikiya Koyama (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)