Odcinki(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Obsada
Barbora Šťastná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Stopy života (2013) (serial)
Markéta Hrubešová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Kroniki młodego Indiany Jonesa (1992) (serial)
Natálie Halouzková
Czechy
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Kryštof Zapletal
Czechy
Najlepsze seriale:
Krejzovi (2018) (serial)
Svatby v Benátkách (2014) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Natálie Sadloňová
Najlepsze seriale:
Krejzovi (2018) (serial)
Kristýna Kociánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Jakub Štěpán
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Claudie Černá
Najlepsze seriale:
Černé vdovy (2019) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Amelie Pokorná
Czechy
Najlepsze seriale:
Nevinné lži (2013) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Radim Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Václav Rašilov
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Dominika Býmová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
MOST! (2019) (serial)
Furia (2016) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Tina Pletánková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Krejzovi (2018) (serial)
Tereza Vodochodská
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Adéla Press
Najlepsze seriale:
Dáma a Král (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Hana Sršňová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serial)
Hříchy pro diváky detektivek (1995) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Jaroslav Someš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Náhrdelník (1992) (serial)
Případy podporučíka Haniky (1989) (serial)
Ivan Vodochodský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Polda (2016) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
David Steigerwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chicago Fire (2012) (serial)
Furia (2016) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Petr Stehlík
Najlepsze seriale:
Informator (2020) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)