Odcinki(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Obsada
Vilma Frantová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Aż po uszy (2014) (serial)
Trpaslík (2017) (serial)
Václav Knop
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Petr Pěknic
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Olga Želenská-Drápalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zákony vlka (2023) (serial)
Linka (2019) (serial)
Poslední oběť (2023) (serial)
Petr Halíček
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Ludmila Zábršová-Molínová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
Návštěvníci (1983) (serial)
Pan Tau (1971) (serial)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Petr Burian
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jaroslav Synek
Najlepsze seriale:
Bohéma (2017) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Černá sanitka (2008) (serial)
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Zbyšek Pantůček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmix (2020) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Kriminálka Anděl (2008) (serial)
Barbora Mottlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Daniel Šváb
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Marián Samek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zrádci (2020) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Doktor Martin (2015) (serial)
Kristýna Zapletalová
Najlepsze seriale:
Krejzovi (2018) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Martin Charvát
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Anna Kotlíková
Czechy
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Maharal - Tajemství talismanu (2007) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Martin Davídek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)