Odcinki(34)
-
Rodinná idyla (S02E01)
-
Můj brácha má super bráchu (S02E02)
-
Kdo je kdo? (S02E03)
-
Pokažený dítě (S02E04)
-
Metoda zrcadlení (S02E05)
-
Jsem opravdu vadnej? (S02E06)
-
Aféra s dolarem (S02E07)
-
Želva puk (S02E08)
-
Pod tlakem (S02E09)
-
Bohyně důchodového výměru (S02E10)
-
Pomalé pohyby (S02E11)
-
Mise na Mars (S02E12)
-
Všivá invaze (S02E13)
-
Boj o důvěru (S02E14)
-
Podivný případ se psem (S02E15)
-
Ztracená hrdinka (S02E16)
-
Šťastná rodina (S02E17)
-
Rodina nebo peníze (S02E18)
-
Nejhezčí dárek (S02E19)
-
Dar - nedar (S02E20)
-
Příliš mnoho dětí (S02E21)
-
Šílená fanynka (S02E22)
-
Seznamte se, prosím (S02E23)
-
Kouzelná žába (S02E24)
-
Lidské bingo (S02E25)
-
Mandlová bábovka a nový nápadník (S02E26)
-
Láska je láska (S02E27)
-
Prasátko a prase (S02E28)
-
Sázka je sázka (S02E29)
-
Jede traktor (S02E30)
Obsada
Petr Semerád
Najlepsze seriale:
Hunters (2020) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Whiskey Cavalier (2019) (serial)
Roman Mrázik
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Slávek Bílský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dana Bartůňková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Návštěvníci (1983) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Co teď a co potom? (1991) (serial)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Kamila Špráchalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Adéla Dobešová
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Jiří Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Zdena Herfortová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Petr Konáš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Missing (2012) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Vladimír T. Gottwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Vlasta Žehrová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Josef Vrána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Hana Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Furia (2016) (serial)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Natálie Topinková
Najlepsze seriale:
Temný Kraj (2017) (serial)
Lynč (2018) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Ondřej Kavan
Czechosłowacja
Roman Štolpa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serial)
Kapitán Exner (2017) (serial)
Eva Leinweberová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
W cieniu (2018) (serial)
Linda Stránská
Najlepsze seriale:
Hop nebo trop (2004) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)