Odcinki(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsada
Geun-young Moon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baramui hwawon (2008) (serial)
Gaeul donghwa (2000) (serial)
Maerineun wibakjoong (2010) (serial)
Seong-jae Yook
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Geumsujeo (2022) (serial)
Hooayoo - hakgyo 2015 (2015) (serial)
Eun-kyeong Shin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Penteuhauseu (2020) (serial)
Oh naui gwishinnim (2015) (serial)
Hwanghuui pumgyeok (2018) (serial)
Joo-wan Ohn
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Modueui geojitmal (2019) (serial)
Neoreul saranghan shigan (2015) (serial)
Ingyeogongjoo (2014) (serial)
Hee-jin Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Agui Kkot (2020) (serial)
Big (2012) (serial)
Watstcheu eop (2011) (serial)
Seo-hyun Ahn
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deurim hai (2011) (serial)
Sangeo (2013) (serial)
Eun-suk Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (serial)
Gogyeolhan geudae (2015) (serial)
Min-jae Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeolhyeolsaje (2019) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Seong-mo Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (serial)
So-yeon Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Jinsimi dadda (2019) (serial)
Bab jal sajuneun yeppeun nuna (2018) (serial)
Jae-wook Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Death's Game (2023) (serial)
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Son (2018) (serial)
Jae-woong Choi
Korea Południowa
Ji-in Moon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gwaenchana, sarangiya (2014) (serial)
Dakteoseu (2016) (serial)
Bimil (2013) (serial)
Seon-hwa Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Yeol-eum Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Algoissjiman (2021) (serial)
Gogyocheosewang (2014) (serial)
The 8 Show (2024) (serial)
Ae-rie Chung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Byeoleul ddadajwo (2010) (serial)
Yong-rim Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Mai geol (2005) (serial)
Alhambeura gungjeoneui chuok (2018) (serial)
Cheuaegoda Isoonsin (2013) (serial)
Bo-jeong Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Maedeudog (2017) (serial)
Yongpalyi (2015) (serial)
Ji-hwan Ahn
Korea Południowa
Ji-hye Kwak
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sikago Tajagi (2017) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Chijeuindeoteulaeb (2016) (serial)