Reżyseria:
Jaroslav MachZdjęcia:
Josef HanušMuzyka:
Vladimír SoukupObsada:
Jiřina Šejbalová, Bohuš Záhorský, Lubomír Kostelka, Zdena Hadrbolcová, Marcela Martínková, Vladimír Menšík, Slávka Budínová, Stanislav Remunda (więcej)Obsada
Jiřina Šejbalová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Bohuš Záhorský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Marcela Martínková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stíny horkého léta (1977)
Ikaria XB 1 (1963)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Vladimír Menšík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Slávka Budínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Kola (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Stanislav Remunda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lampy naftowe (1971)
Čapkovy povídky (1947)
Radovan Lukavský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Blanka Lormanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Śmierć pięknych saren (1986)
Święto przebiśniegu (1983)
Antonín Navrátil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Miriam Kantorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Dziewczyna na miotle (1971)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Kola (1996)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Bohumil Šmída
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Partie krásného dragouna (1970)
Dívka s mušlí (1980)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Bohuš Pastorek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Válka vypukne po přestávce (1978) (nagranie teatralne)
Jan Vostrčil
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Pali się, moja panno (1967)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Arnošt Faltýnek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dobry wojak Szwejk (1956)
Zamach (1964)
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)