Reżyseria:
Josef MachScenariusz:
Josef MachZdjęcia:
Josef PávekMuzyka:
Zdeněk LiškaObsada:
Jiří Sovák, Marie Drahokoupilová, Libuše Švormová, Kateřina Burianová, Josef Bek, Josef Bláha, Jan Libíček, František Filipovský, Otto Lackovič (więcej)Obsada
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Kola (1996)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Kateřina Burianová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Viktor Veliký (1988) (film telewizyjny)
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
Josef Bláha
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jan Libíček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Przygody Münchhausena (1961)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Stanislav Fišer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Jiří Zahajský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jan Faltýnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Błysk nadziei (1963)
Jan Cmíral st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Piorun kulisty (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Milena Dvorská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Był sobie król (1954)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Valerie Chmelová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Zatykač na královnu (1973)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Josef Beyvl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)
Soběslav Sejk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)