Inspektor Kuper - Inspektor Kuper 2 (2014) (seria)
Obsada
Oleg Chernov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Aleksey Aptovtsev
Związek Radziecki
Artyom Tsukanov
Związek Radziecki
Yuliya Molchanova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Shamina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Aleksey Shtukin
Związek Radziecki
Анвар Либабов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Georgiy Pitskkhelauri
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Marina Damineva
Najlepsze seriale:
Sparta (2016) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Irina Goryacheva
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Yuriy Orlov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Evgeniy Shumeyko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Roman Zhilkin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Линда Лазарева
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Marusin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Aleksey Telesh
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Revyakin
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nikita Semyonov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Galina Mochalova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Eduard Tsenzor
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)