Reżyseria:
Václav MatějkaZdjęcia:
Andrej BarlaMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Jana Gýrová, Petr Čepek, Zuzana Kocúriková, Rudolf Jelínek, Tomáš Muchka, Jarmila Krulišová, Josef Somr, Jana Dítětová, Bohuš Záhorský, Jan Vostrčil (więcej)Obsada
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Petr Čepek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Zuzana Kocúriková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Sluha dvoch pánov (1976) (nagranie teatralne)
Piekna i potwór (1978)
Rudolf Jelínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Tomáš Muchka
Najlepsze filmy:
Szesc niedzwiedzi i klown Cebulka (1972)
Muž v osidlech (1973) (film telewizyjny)
Návraty (1972)
Jarmila Krulišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Tři spory (1981) (serial)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Jana Dítětová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Bohuš Záhorský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Cesarski piekarz (1951)
Lemoniadowy Joe (1964)
Jan Vostrčil
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Pali się, moja panno (1967)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Josef Šebánek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Pali się, moja panno (1967)
Miłość blondynki (1965)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Jana Březinová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Vladimír Jedenáctík
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Lampy naftowe (1971)
Stíny horkého léta (1977)
Josefa Pechlátová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Šíleně smutná princezna (1968)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Karel Šebesta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Karolina Slunéčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Stanislava Bartošová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)