Reżyseria:
Václav MatějkaZdjęcia:
Ivan ŠlapetaMuzyka:
Martin KratochvílObsada:
Otakar Brousek ml., Karolina Slunéčková, Eduard Cupák, Josef Somr, Vladimír Menšík, Míla Myslíková, Lenka Kořínková, Miroslav Moravec, Jan Pohan (więcej)Obsada
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Karolina Slunéčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Vladimír Menšík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Lenka Kořínková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kafka (1991)
Léto s kovbojem (1976)
Miroslav Moravec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Pozor, vizita! (1981)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Jana Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Dziewczyna na miotle (1971)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Jan Faltýnek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Błysk nadziei (1963)
Daniela Bartáková
Rumunia
Najlepsze filmy:
Ucho (1970)
Teoria uwodzenia (1969)
Vilém Rozkoč (1975) (film telewizyjny)
Eva Jiroušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cesarski piekarz (1951)
Krowa (1993)
Błysk nadziei (1963)
Ladislav Šimek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
František Husák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslava Tichá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Uroczystość żałobna (1969)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Svatopluk Skládal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)