Reżyseria:
Václav MatějkaScenariusz:
Zdenek ZaoralZdjęcia:
Rudolf MiličMuzyka:
Luboš FišerObsada:
Carmen Mayerová, Michal Pavlata, Jaroslava Schallerová, Jaroslava Brousková, Jiří Krampol, Jiří Vala, Zdeněk Kryzánek, Karel Augusta, Josef Koza (więcej)Obsada
Carmen Mayerová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Michal Pavlata
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Vracenky (1990)
Jaroslava Schallerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Homolkowie na urlopie (1972)
Hangyaboly (1971)
Waleria i tydzień cudów (1970)
Jaroslava Brousková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobří holubi se vracejí (1988)
Duhová kulička (1985) (film telewizyjny)
Sestřičky (1983)
Jiří Krampol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Jiří Vala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Zdeněk Kryzánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Dolina pszczól (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Josef Koza
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Krwawym tropem (1969)
Czarny Piotruś (1963)
Vladimír Ráž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Był sobie król (1954)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Petr Kostka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Václav Babka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Skradziony balon (1966)
Jana Andresíková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Zart (1968)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Karolina Slunéčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Ladislav Bambas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert na konci léta (1979)
Zatykač na královnu (1973)
Zlá noc (1973)
František Horák
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Jan Žižka (1955)
Karel Bělohradský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Piorun kulisty (1978)
Adelheid (1969)
Milan Sandhaus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Czarni baronowie (1992)
Chrystusowe lata (1967)
Rudolf Kalina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)