Obsada
Mária Kráľovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Eva Kristínová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Polnočná omša (1962)
Štyridsaťštyri (1957)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Oľga Sýkorová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Ľudmila Swanová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Buddenbrookovci (1974) (film telewizyjny)
Nedodržaný sľub (2009)
Jozef Adamovič
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Vladimír Petruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Posledná bosorka (1957)
Ivan Rajniak
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Eduard Bindas
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Juraj Paška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ondriš Jariabek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zbojník Jurko (1976)
Viktor Blaho
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Ria Paldiová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Izrafel (1978) (film telewizyjny)
Tma (1969) (film telewizyjny)
Dvaja muži pod posteľou (1994) (film telewizyjny)
Ľubo Roman
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Vladimír Kostovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Štyridsaťštyri (1957)
Slávo Drozd
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miedziana wieża (1970)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)