Reżyseria:
Július MatulaZdjęcia:
F. A. BrabecMuzyka:
Zdeněk ZdeněkObsada:
Marián Zednikovič, Jiří Schmitzer, Miroslava Pleštilová, Jana Švandová, Lucie Bílá, Zuzana Geislerová, Lubomír Kostelka, Marián Kleis st., Václav Knop (więcej)Obsada
Marián Zednikovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Miroslava Pleštilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Odplata (1992) (film telewizyjny)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I znów skacze przez kaluze (1970)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Vracenky (1990)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Zuzana Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (2017)
Milenci v roce jedna (1973)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Marián Kleis st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Václav Knop
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Postrzyżyny (1980)
Zbojník (2023)
Lokis (1986) (film telewizyjny)
Eva Krížiková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Andrej Rimko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Reverend (1989) (film telewizyjny)
Volná noha (1989)
Jaroslav Štercl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Lemoniadowy Joe (1964)
Happy End (1967)
Karel Bělohradský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Piorun kulisty (1978)
Adelheid (1969)
Jana Matulová-Šteindlerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Spadek albo Kurwachopygutntag (1992)
Stalingrad (1993)
Díky za každé nové ráno (1994)
Štefan Mišovic
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Vlastimil Venclík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Bumerang (1996)
Hana Čížková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Libuše Pospíšilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Radúz a Mahulena (1959) (film telewizyjny)
Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)
Volná noha (1989)
Marián Kleis ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Boska Emma (1979)
Zdeněk Mucha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Czerwona linia (2018) (serial)
Jen o rodinných záležitostech (1990)