Twórcy:
David FarrObsada:
Esme Creed-Miles, Mireille Enos, Joel Kinnaman, Joanna Kulig, Justin Salinger, Aleksandr Gorchilin, Tom Mothersdale, Félicien Juttner (więcej)VOD (1)
Odcinki(8)
-
Las (S01E01)
-
Przyjaciel (S01E02)
-
Wielkie miasto (S01E03)
-
Ojciec (S01E04)
-
Nowe otoczenie (S01E05)
-
Matka (S01E06)
-
Droga (S01E07)
-
Utrax (S01E08)
Obsada
Katharina Heyer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Charité (2017) (serial)
Barbarzyńcy (2020) (serial)
Hanna (2019) (serial)
Peter Ferdinando
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Przekręt (2004) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Lukas Johne
Austria
Najlepsze seriale:
The Team (2015) (serial)
Hanna (2019) (serial)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Michael Epp
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
War and Peace (2016) (serial)
Jack Ryan (2018) (serial)
Stacja Berlin (2016) (serial)
Varada Sethu
Indie
Najlepsze seriale:
Andor (2022) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Doktor Foster (2015) (serial)
Narges Rashidi
Iran
Najlepsze seriale:
Gangi Londynu (2020) (serial)
Hanna (2019) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Benno Fürmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Biohakerzy (2020) (serial)
Hanna (2019) (serial)
Juri Padel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Gambit królowej (2020) (serial)
Gladbeck (2018) (serial)
Hanna (2019) (serial)
Martin Bergmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Hanna (2019) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Leonie Parusel
Najlepsze seriale:
Hanna (2019) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Khalid Abdalla
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Philip K. Dick's Electric Dreams (2017) (serial)
Moon Knight (2022) (serial)
Derek Horsham
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Alice & Jack (2024) (serial)
Hanna (2019) (serial)
Dorothy Atkinson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Kumple (2007) (serial)
Peep Show (2003) (serial)
Noah Taylor
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Peaky Blinders (2013) (serial)
Gra o tron (2011) (serial)
A Small Light (2023) (serial)
Botond Csillag
Węgry
Najlepsze seriale:
Hanna (2019) (serial)
Wayne Brett
Najlepsze seriale:
Złote życie (2015) (serial)
Wiedźmin (2019) (serial)
Cień i kość (2021) (serial)
Lucy Aarden
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Endeavour (2012) (serial)
Kulawe konie (2022) (serial)
Declan Hannigan
Irlandia
Najlepsze seriale:
Upadek królestwa (2015) (serial)
Kontra (2010) (serial)
Rodzina Borgiów (2011) (serial)
Simon Cotton
Najlepsze seriale:
Hanna (2019) (serial)
Andrea Deck
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Homeland (2011) (serial)
Pan Selfridge (2013) (serial)