Obsada
Brigita Hausnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Stanislav Kubiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Niewierność po słowacku (1980)
Horoucí srdce (1962)
Štefan Adamec
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vrchárska balada (1973) (film telewizyjny)
Bílá oblaka (1962)
Právom lásky (1984) (film telewizyjny)
Štefan Bútora
Austro-Węgry
František Greguš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Človek na moste (1972)
Anna Grissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Skalní v ofsajde (1960)
Stud (1967)
Anton Gýmerský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Noční jezdci (1981)
Tęsknota (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Gejza Spišák
Czechosłowacja
Ján Ivančo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši synovia (1975) (serial)
Človek na moste (1972)
Brána k domovu (1975) (film telewizyjny)
Jozef Klein
Czechosłowacja
Marián Kleis ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Boska Emma (1979)
Bronislav Križan
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Plac swietej Elzbiety (1965)
Alexander Kučerenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Żelary (2003)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Bumerang (1996)
Mária Markovičová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Demeterovci (1976) (film telewizyjny)
Ženský zákon (1967) (film telewizyjny)
Andrej Medvec
Czechosłowacja
Ján Ondrejka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamarátky (1979)
Albert Pagáč
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Fyzikus Rayman (1979) (film telewizyjny)
Mlyn na piesčine (1983) (film telewizyjny)
Anna Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Človek na moste (1972)
Magduška (1979) (film telewizyjny)