Obsada
Rudolf Látka
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Komédia za groš (1975) (film telewizyjny)
Elena Zvaríková-Pappová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Štyridsaťštyri (1957)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Gita Mikulová
Najlepsze filmy:
Tam za lesem (1962)
Štefan Mišovic
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Anton Januš
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Jaroslav Vrzala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Červené víno (1972) (film telewizyjny)
Naďa Hejná
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Alžbeta Bárthová-Pietorová
Królestwo Węgier
Najlepsze filmy:
Bičianka z doliny (1981) (film telewizyjny)
Tri dcéry (1967)
Balada o mŕtvych očiach (1988) (film telewizyjny)
Margita Mazalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Ján Hečko
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Zbabělec (1961)
Pole neorané (1953)
Igor Hrabinský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Prázdniny u starej mamy (1976) (film telewizyjny)
Smrť sa volá Engelchen (1960) (film telewizyjny)
Ondrej Vandlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rysavá jalovica (1970) (film telewizyjny)
Słońce w sieci (1962)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Emil Horváth st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Tibor Bogdan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Ján Mistrík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Jozef Kováč
Najlepsze filmy:
Južná pošta (1987)
Výšiny (1968) (film telewizyjny)
Najatý klaun (1980) (film telewizyjny)
Štefan Halás
Najlepsze filmy:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Posledná bosorka (1957)
Maroško (1968) (film telewizyjny)