Obsada
Martin Růžek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968) - narrator
Ladislav Pešek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Josef Beyvl
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Hrdinové okamžiku (1961) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)
Stella Zázvorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Kola (1996)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krabat - Uczeń czarnoksiężnika (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Hana Maciuchová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
František Vicena
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Błysk nadziei (1963)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Kateřina Burianová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Viktor Veliký (1988) (film telewizyjny)
Vlasta Vlasáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Ať hodí kamenem (1975) (film telewizyjny)
Němá barikáda (1949)
Zuzana Geislerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem (2017)
Children of Dune (2003) (serial)
Jiří Wimmer
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Ośmiornice z drugiego piętra (1986)
Alfred Strejček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dzika planeta (1973)
Veselé windsorské paničky (1974) (nagranie teatralne)
Iluzjonista (2006)
Karel Meister ml.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Jak přijít o život (1974) (film telewizyjny)
Uzavřený pavilón (1990) (film telewizyjny)
Consuela Morávková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Petřička (1976) (film telewizyjny)
Bohumila Dolejšová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (film telewizyjny)
Dana Hlaváčová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Popelka (1969) (film telewizyjny)