Obsada
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Jana Gýrová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Regina Rázlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Martin Růžek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968) - narrator
Josef Langmiler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Svatopluk Matyáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jan Pohan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Jiří Zahajský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Milan Hein
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piekna i potwór (1978)
Touha jménem Einodis (2013) (nagranie teatralne)
Córka króla wszechmórz (1976)
Milan Klásek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Ivan Vyskočil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Karel Heřmánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Ferdinand Krůta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Skowronki na uwięzi (1969)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
David Prachař
Czechosłowacja
Rudolf Vodrážka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Piorun kulisty (1978)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Čintamani & podvodník (1964)
Jiří Wohanka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Łobuziaki (1975)