Reżyseria:
Ernest StredňanskýScenariusz:
Zdeněk DufekZdjęcia:
Stanislav SzomolányiObsada:
Zlatomír Vacek, Ladislav Lakomý, Zdeněk Kampf, Jaroslav Dufek, Miriam Hynková, Vlasta Fialová, Josef Štefl, Libuše Geprtová, Jana Hlaváčková, Rudolf Jurda, Václav Kyzlink (więcej)Obsada
Zlatomír Vacek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Diabelska przepasc (1961)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Zdeněk Kampf
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I pozdrawiam jaskółki (1972)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Posel úsvitu (1950)
Jaroslav Dufek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Zamach (1964)
Škola žen (2007) (nagranie teatralne)
Miriam Hynková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Opory společnosti (1972) (film telewizyjny)
Vlasta Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Josef Štefl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pięści w ciemności (1986)
Šerif za mrežami (1965)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Libuše Geprtová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Bratři Karamazovi (1981) (nagranie teatralne)
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jana Hlaváčková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dolina pszczól (1967)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Poslední návrat (1982) (film telewizyjny)
Rudolf Jurda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Václav Kyzlink
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Diabelski wynalazek (1958)
Dobry wojak Szwejk (1956)
Svědomí (1948)
Stanislava Strobachová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mephisto (1981)
Szalona Barbara (1949)
Pasáček z doliny (1983)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Blažena Rýznarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Leopold Franc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Dneska přišel nový kluk (1981)
Opustíš-li mne... (1978) (film telewizyjny)
Boleslav Roček
Czechosłowacja
Karel Kabíček
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Perlový náhrdelník (1965)
Jan Němeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vojnarka (1968) (film telewizyjny)
Případ korneta Jelagina (1968) (film telewizyjny)
Stopy zločinu: Velká rána (1983) (film telewizyjny)
Stanislav Hejný
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Kaktus, bomba, letadlo (1969) (film telewizyjny)
Ztratila se Bílá paní (1937)
Helena Trýbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Konec velkých prázdnin (1996) (serial)
Mejdan na písku (1979) (film telewizyjny)