Scenariusz:
Chan-mi JeongZdjęcia:
Gwang Su KimMuzyka:
Chul Ho ChoiObsada:
N, Soo-bin Chae, Eun-ji Jeong, Won-geun Lee, Ji-soo Kim, Mi-do Lee, Ji-seok Kim, Hae-mi Park, Soo-hee Go, Min-a Kang, Hae-yeon Kil, Jae-ha Shin, Duk-moon Choi (więcej)Odcinki(12)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
Opisy(1)
At a prestigious boarding school, top students must join forces with the underachievers in the school's dance club to form a cheer squad. (Netflix)
Obsada
N
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Teonneol (2017) (serial)
Aneun waipeu (2018) (serial)
Diwa poza światem (2023) (serial)
Soo-bin Chae
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Roboti aniya (2017) (serial)
Choikang baedalggun (2017) (serial)
Baneui ban (2020) (serial)
Eun-ji Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (serial)
Eungdaphara 1997 (2012) (serial)
Balchighage gogo (2015) (serial)
Won-geun Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Balchighage gogo (2015) (serial)
Ji-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (serial)
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Peiji teoneo (2016) (serial)
Mi-do Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
18 Eogein (2020) (serial)
Woonmyungcheoreom neol saranghae (2014) (serial)
Balchighage gogo (2015) (serial)
Ji-seok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Dongbaekggoch pil muryeob (2019) (serial)
Chuno (2010) (serial)
Hae-mi Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Hakgyo 2013 (2012) (serial)
Soo-hee Go
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Areumdawoon geodaeege (2012) (serial)
Balchighage gogo (2015) (serial)
Aenggeurimam (2015) (serial)
Min-a Kang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gwimul (2021) (serial)
Meolriseo Bomyun Pooreun Bom (2021) (serial)
Ssawooja gwishinah (2016) (serial)
Hae-yeon Kil
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Law School (2021) (serial)
Bab jal sajuneun yeppeun nuna (2018) (serial)
Balchighage gogo (2015) (serial)
Jae-ha Shin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Peiji teoneo (2016) (serial)
Dangsini jamdeun (2017) (serial)
Duk-moon Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nunui yeowang (2006) (serial)
Sinibsagwan guhaeryeong (2019) (serial)
Neodo inganini (2018) (serial)
Min-ho Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Balchighage gogo (2015) (serial)
Saranghaneun Eundongah (2015) (serial)
Gyo-jin In
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ssam maiwei (2017) (serial)
Gaetmaeul Chachacha (2021) (serial)
Goot dakteo (2013) (serial)
Yoo-na Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Stranger (2017) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Yeoshingangrim (2020) (serial)
Won-hee Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Susanghan pateuneo (2017) (serial)
Geomsaekeoreul ibryeokhaseyo: WWW (2019) (serial)
Hong Cheon Gi (2021) (serial)