Scenariusz:
E. Jack Neuman, Andy Lewis, John T. Kelley, John Furia, Ernest Kinoy, Pat Fielder (więcej)Muzyka:
Jerry GoldsmithObsada:
Richard Chamberlain, Raymond Massey, Beverly Garland, Jack Weston, Mitzi Hoag, Jud Taylor, Eddie Ryder, Robert Karnes, George DeNormand, Carol Eve Rossen, Tenen Holtz, Jean Inness, Gina Gillespie (więcej)Odcinki(33)
-
Twenty-Four Hours (S01E01)
-
Immunity (S01E02)
-
A Shining Image (S01E03)
-
Winter Harvest (S01E04)
-
A Million Dollar Property (S01E05)
-
Admitting Service (S01E06)
-
The Lonely Ones (S01E07)
-
Holiday Weekend (S01E08)
-
The Patient (S01E09)
-
For the Living (S01E10)
-
Second Chance (S01E11)
-
Hit and Run (S01E12)
-
Season to Be Jolly (S01E13)
-
Johnny Temple (S01E14)
-
My Brother, the Doctor (S01E15)
-
The Administrator (S01E16)
-
Oh, My Daughter (S01E17)
-
The Search (S01E18)
-
The Glory Hunter (S01E19)
-
The Dragon (S01E20)
-
The Stepping Stone (S01E21)
-
The Bronc-Buster (S01E22)
-
The Witch Doctor (S01E23)
-
The Roaring Boy-O (S01E24)
-
Solomon's Choice (S01E25)
-
A Very Present Help (S01E26)
-
One for the Road (S01E27)
-
The Horn of Plenty (S01E28)
-
The Chemistry of Anger (S01E29)
-
Something of Importance (S01E30)
Obsada
Richard Chamberlain
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Miasteczko Twin Peaks (1990) (serial)
Przekręt (2004) (serial)
Shogun (1980) (serial)
Raymond Massey
Kanada
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Night Gallery (1969) (serial)
Beverly Garland
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przyjaciele (1994) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Jack Weston
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Mitzi Hoag
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
S.W.A.T. (1975) (serial)
Jud Taylor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Ścigany (1963) (serial)
Eddie Ryder
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Robert Karnes
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
George DeNormand
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Carol Eve Rossen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Streets of San Francisco (1972) (serial)
Ścigany (1963) (serial)
Tenen Holtz
Imperium Rosyjskie
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)
Jean Inness
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Gina Gillespie
Stany Zjednoczone
Sam Reese
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Gunsmoke (1955) (serial)
Clegg Hoyt
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
William Swan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Wszystkie moje dzieci (1970) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)
Sándor Szabó
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Mission: Impossible (1966) (serial)
Ted Knight
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Ken Berry
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Jimmy Lydon
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)