Zdivočelá země - Série 3 (2008) (seria)
Reżyseria:
Hynek BočanZdjęcia:
Vladimír HolomekMuzyka:
Zdeněk BartákObsada:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Jiří Lábus, Pavel Nový, Jakub Zdeněk, Jan Teplý ml., Radim Kalvoda, Zbyněk Fric, Matěj Hádek (więcej)Obsada
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
La piovra (1984) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
České století (2013) (serial)
Jana Hubinská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Škriatok (1995) (serial)
Jakub Wehrenberg
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Václav Chalupa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ztracená brána (2012) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Charité (2017) (serial)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Pavel Nový
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serial)
Jakub Zdeněk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Jan Teplý ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Radim Kalvoda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Zbyněk Fric
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Matěj Hádek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Układ (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
David Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Les Misérables (2000) (serial)
České století (2013) (serial)
Radek Holub
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Renata Rychlá
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Trapasy (2007) (serial)
Veronika Jeníková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dáša Kouřilová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jana Polášková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)