Star Trek: Następne pokolenie - Season 4 (1990) (seria)
Twórcy:
Gene RoddenberryReżyseria:
Cliff BoleScenariusz:
Ronald D. MooreZdjęcia:
Marvin V. RushMuzyka:
Dennis McCarthyObsada:
Patrick Stewart, Jonathan Frakes, LeVar Burton, Michael Dorn, Gates McFadden, Marina Sirtis, Brent Spiner, Whoopi Goldberg, Robert O'Reilly, Tony Todd (więcej)VOD (2)
Opisy(1)
Gdy Imperium Klingońskie pogrąża się w wojnie domowej, Kapitan Picard i porucznik Worf muszą zdecydować, co jest dla nich priorytetem. (Netflix)
Obsada
Patrick Stewart
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Przygody Fry'a w kosmosie (1999) (serial)
Ja, Klaudiusz (1976) (serial)
Jonathan Frakes
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Przygody Fry'a w kosmosie (1999) (serial)
Pora na przygodę! (2010) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
LeVar Burton
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Pora na przygodę! (2010) (serial)
Korzenie (1977) (serial)
Michael Dorn
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Niezwyciężony (2021) (serial)
Pora na przygodę! (2010) (serial)
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Gates McFadden
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
X-Men '97 (2024) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial) - aktor, m.a.
Star Trek: Picard (2020) (serial)
Marina Sirtis
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Pora na przygodę! (2010) (serial)
The Return of Sherlock Holmes (1986) (serial)
Liga Młodych (2010) (serial)
Brent Spiner
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Teoria wielkiego podrywu (2007) (serial)
Przyjaciele (1994) (serial)
Whoopi Goldberg
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Staged (2020) (serial)
Obóz na wyspie (2018) (serial)
Robot Chicken (2005) (serial)
Robert O'Reilly
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
The Adventures of Brisco County Jr. (1993) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Tony Todd
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Liga Młodych (2010) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
DOTA: Dragon's Blood (2021) (serial)
Barbara March
Kanada
Najlepsze seriale:
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Star Trek: Stacja kosmiczna (1993) (serial)
L.A. Law (1986) (serial)
Gwynyth Walsh
Kanada
Najlepsze seriale:
High Incident (1996) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
American Horror Story (2011) (serial)
Nicholas Kepros
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Majel Barrett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spider-Man (1994) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial) - aktor, narrator
Denise Crosby
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Johnny Bago (1993) (serial)
Dexter (2006) (serial)
W garniturach (2011) (serial)
Clifton Jones
Jamajka
Najlepsze seriale:
The Persuaders! (1971) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
The Professionals (1977) (serial)
Kim Bass
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Tom Ormeny
Węgry
Najlepsze seriale:
Mad Men (2007) (serial)
Hoży doktorzy (2001) (serial)
Chirurdzy (2005) (serial)
Cameron
Najlepsze seriale:
Columbo (1971) (serial)
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)