Zdjęcia:
Frank WattsObsada:
Martin Landau, Barbara Bain, Barry Morse, Margaret Inglis, Geoffrey Bayldon, Vicki Michelle, Suzanne Roquette, Nick Brimble, Brian Blessed, Paul Jones (więcej)Serie(2) / Odcinki(48)
Opisy(1)
The crew of Moonbase Alpha must struggle to survive when a massive explosion throws the Moon from orbit into deep space. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Bob Sherman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Persuaders! (1971) (serial)
Holocaust (1978) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Margaret Leighton
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Roy Boyd
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
John Silver's Return to Treasure Island (1986) (serial)
Doktor Who (1963) (serial) - aktor, m.a.
Święty (1962) (serial)
Max Faulkner
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Prisoner (1967) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Przygody Sherlocka Holmesa (1984) (serial)
Lee Montague
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Holocaust (1978) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Hildegard Neil
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kosmos 1999 (1975) (serial)
The Professionals (1977) (serial)
Hotel Babylon (2006) (serial)
Oliver Cotton
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
John Silver's Return to Treasure Island (1986) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)
Robin z Sherwood (1984) (serial)
Cyd Hayman
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Persuaders! (1971) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Ken Hutchison
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Masada (1981) (serial)
Taggart (1983) (serial)
Carolyn Seymour
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Class of '96 (1993) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Isla Blair
Indie
Najlepsze seriale:
Doktor Who (1963) (serial)
Single Father (2010) (serial)
Święty (1962) (serial)
Hilary Heath
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Prisoner (1967) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
The Avengers (1961) (serial)
Bernard Kay
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Jonathan Creek (1997) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Randall i duch Hopkirka (1969) (serial)
Patrick Mower
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Marco Polo (1982) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Robert Rietty
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Persuaders! (1971) (serial)
The Prisoner (1967) (serial)
Święty (1962) (serial)
Don Fellows
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Jeeves and Wooster (1990) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Marc Smith
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Verdi (1982) (serial) - narrator
Philip Marlowe, Private Eye (1983) (serial)
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Jack Klaff
Południowa Afryka
Najlepsze seriale:
Czerwony Karzeł (1988) (serial)
The Case-Book of Sherlock Holmes (1991) (serial)
Cadfael (1994) (serial)
Nick Tate
Australia
Najlepsze seriale:
Sherlock Holmes (1964) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Pacyfik (2010) (serial)
Paul Antrim
Irlandia
Najlepsze seriale:
Kosmos 1999 (1975) (serial)
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
The Professionals (1977) (serial)