Obsada
Corinna Harfouch
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Czas tajemnic (2019) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Erdal Yildiz
Turcja
Herbert Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Blackout (2021) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Gottfried Breitfuss
Austria
Najlepsze seriale:
Speer und er (2005) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Catherine Stoyan
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tonio Arango
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Gryf (2023) (serial)
My, dzieci z dworca Zoo (2021) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Arzu Bazman
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Frank Giering
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Esther Esche
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Michael Gerber
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Fritz Roth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Uwe Bohm
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Peter Sattmann
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Bastard (1989) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Nicole Heesters
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Hotel Europa (2022) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Ralph Herforth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Soraya Richter
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Sissi Perlinger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Die Verbrechen des Professor Capellari (1998) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Lisa Maria Potthoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Skylines (2019) (serial)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Meret Becker
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Rolf Kanies
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Lexx (1997) (serial)
Ku'damm 63 (2021) (serial)