Scenariusz:
Bob Rafelson, William Bast, Jason Wingreen, Frank Waldman, Paul Mason, Mel Goldberg (więcej)Zdjęcia:
Charles StraumerMuzyka:
Jeff AlexanderObsada:
Stuart Erwin, Buck Taylor, Jack Palance, Eddie Albert, Karel Hradilák, Barry Nelson, David Winters, Sheree North, Bradford Dillman, Harry Guardino, Yvonne De Carlo, Julie Newmar, Barbara Bain (więcej)Obsada
Stuart Erwin
Stany Zjednoczone
Buck Taylor
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Yellowstone (2018) (serial)
The Fall Guy (1981) (serial)
Jack Palance
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Night Visions (2001) (serial)
Buck Rogers in the 25th Century (1979) (serial) - aktor, m.a.
Eddie Albert
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Spider-Man (1994) (serial)
Karel Hradilák
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Barry Nelson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
David Winters
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Perry Mason (1957) (serial)
Sheree North
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Bradford Dillman
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Harry Guardino
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
Yvonne De Carlo
Kanada
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Korzenie (1977) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Julie Newmar
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Bewitched (1964) (serial)
Barbara Bain
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Moje tak zwane życie (1994) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Joe E. Brown
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
M*A*S*H (1972) (serial) - m.a.
Rockefeller Plaza 30 (2006) (serial) - m.a.
Annette Funicello
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Disneyland (1954) (serial)
Zorro (1957) (serial)
Fantasy Island (1977) (serial)
Jeremy Slate
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Mam na imię Earl (2005) (serial)
Robert Webber
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Name of the Game (1968) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Luana Anders
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Fabian
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Murphy Brown (1988) (serial)
Startime (1959) (serial)
Rebel Highway (1994) (serial)
Harold J. Stone
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Longstreet (1971) (serial)