Muzyka:
Pyotr RozlomiyOdcinki(40)
-
Krupnaja ryba (S13E31)
-
Vozvraščenije ubijcy (S13E32)
-
Bumerang (S13E33)
-
Ščelkunčik i Maugli (S13E34)
-
Igra na vybyvanije (S13E35)
-
Ubiť papu (S13E36)
-
Šans (S13E37)
-
Žertva ljubvi (S13E38)
-
Spravedlivosti radi (S13E39)
-
Glavnyj podozrevajemyj (S13E40)
Obsada
Mikhail Trukhin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Děti Arbata (2004) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Oleg Andreev
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Georgiy Shtil
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Oskar Kuchera
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Brigada (2002) (serial)
Boris Klyuyev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Vitaliy Kravchenko
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Karpukhov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Evgeniy Kapitonov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Slava Korobitsin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Aleksey Fedkin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Elena Kuprashevich
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Astrakhantsev
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Elena Teplyashina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Zibrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Czarne słońce (2017) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Галина Сумина
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Stepan Beketov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Andrey Didik
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artyom Anchukov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Mikhail Kuznetsov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Elena Vozhakina
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)