Serie(16) / Odcinki(499)
-
Ulicy razbitych fonarej 1 (1997) - 31 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 2 (1999) - 25 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 3 (2000) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 4 (2001) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 5 (2003) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 6 (2004) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 7 (2005) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 8 (2007) - 26 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 9 (2008) - 32 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 10 (2009) - 32 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 11 (2010) - 31 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 12 (2012) - 36 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 13 (2013) - 40 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 14 (2014) - 36 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 15 (2015) - 40 odcinków
-
Ulicy razbitych fonarej 16 (2016) - 40 odcinków
Obsada
Oleg Andreev
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Виктор Смирнов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Likvidacija (2007) (serial)
Valeriy Grishko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Devotchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Tatyana Grigoryeva
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Evgeniya Igumnova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Lidiya Dorotenko
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Kirill Kapitsa
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Andrey Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Nemshilova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ilya Shakunov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Galtsev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Fedkin
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Georgiy Pitskkhelauri
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Игорь Драка
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Tyutryumov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Denis Sinyavskiy
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Novikov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Vlasov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Admiral (2009) (serial)
Farca (2015) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Viktor Tatarskiy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)