Reżyseria:
Aleš KaiznerScenariusz:
Aleš KaiznerZdjęcia:
Vratislav BochMuzyka:
Václav VondráčekObsada:
Oldřich Hajlich, Anna Jílková, Hana Igonda Ševčíková, Zuzana Slavíková, Kateřina Bláhová, Jaroslava Stránská, Stanislava Jachnická (więcej)Obsada
Oldřich Hajlich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
O kominickém učni a dceři cukráře (2007) (film telewizyjny)
Wacław (2007)
Oktopus (2023) (serial)
Hana Igonda Ševčíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zuzana Slavíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kateřina Bláhová
Czechy
Najlepsze filmy:
Když prší slzy (2022)
Blekitny tygrys (2012)
Superžena (2022)
Jaroslava Stránská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Všechny krásy života (1990) (film telewizyjny)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (film telewizyjny)
Stanislava Jachnická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
P.F. 77 (2003) (film telewizyjny)
Postel (1998)
Barbora Horčičková
Czechy
Najlepsze filmy:
#annaismissing (2023)
Cena za štěstí (2019)
Petr Gelnar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
O vánoční hvězdě (2020) (film telewizyjny)
Teroristka (2019)
Kateřina Petrová
Najlepsze filmy:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Brutalny upał (2023)
Slunečná (2020) (serial)
Predrag Bjelac
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Warriors (1999) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Harry Potter i Czara Ognia (2005)
Regina Řandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
But imieniem Melichar (1983)
Dušan Sitek
Czechosłowacja
Michal Jagelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sjezd abiturientů (1999) (film telewizyjny)
Z pekla štěstí (1999)
Lucie Maria Štouračová
Najlepsze filmy:
Trzej bracia (2014)
Martin Šnajdr
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Lucie Kožinová
Najlepsze filmy:
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Lidice (2011)
Agentura Puzzle (2004) (serial)
Štěpán Staněk
Czechy
Najlepsze filmy:
Eliška a Damián (2023) (serial)
Lukáš Mucha
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Zoo (2022) (serial)
Obchodníci (2013)
Miriam Chytilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Kola (1996)
Wakacje dla psa (1980)