Reżyseria:
Věra Plívová-ŠimkováZdjęcia:
Ivan ŠlapetaMuzyka:
Petr HapkaObsada:
Tomáš Šimek, Dana Vávrová, Michal Hofbauer, Lukáš Bech, Petra Fischerová, Šárka Fischerová, Jaroslav Kolísek, Jakub Němec, Pavla Maršálková, Josef Somr (więcej)Obsada
Tomáš Šimek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Brontosaurus (1979)
Zwariowales Toni (1968)
Přijela k nám pouť (1973)
Dana Vávrová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Piorun kulisty (1978)
Odlotowy sekstet (1997)
Michal Hofbauer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Operace Silver A (2007) (film telewizyjny)
Żelary (2003)
Lukáš Bech
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Czerwona linia (2018) (serial)
Petra Fischerová
Najlepsze filmy:
Dívka s mušlí (1980)
Brontosaurus (1979)
Šárka Fischerová
Najlepsze filmy:
Dívka s mušlí (1980)
Brontosaurus (1979)
Jaroslav Kolísek
Najlepsze filmy:
Vrať se do hrobu! (1989)
Szybko tu, szybko tam (1988)
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Jakub Němec
Najlepsze filmy:
Brontosaurus (1979)
Pavla Maršálková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Pociągi pod specjalnym nadzorem (1966)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vladimír Ptáček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Łobuziaki (1975)
Skowronki na uwięzi (1969)
Jiří Zahajský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Zdeněk Svěrák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobytí severního pólu (2006) (nagranie teatralne)
Záskok (1997) (nagranie teatralne)
Dobytí severního pólu (1987) (nagranie teatralne)
Karel Dellapina
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Krwawym tropem (1969)
Počkám, až zabiješ (1973)
Lubomír Kostelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Elena Strupková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Maigret (1991) (serial)
Brontosaurus (1979)
Václav Helšus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Pavel Soukup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lovec (1980) (film telewizyjny)
Zatmění všech sluncí (1987) (film telewizyjny)
Anatomie zrady (2020) (film telewizyjny)
Veronika Jeníková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serial)