Obsada
Nikolay Karachentsov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
12 stuljev (1977) (serial)
Deja vu (1990)
Šerlok Cholms i doktor Vatson: Krovavaja nadpis (1979) (film telewizyjny)
Ролан Анатольевич Быков
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Andriej Rublow (1966)
Čučelo (1983)
12 stuljev (1977) (serial)
Mikhail Boyarskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
D'Artaňan i tri muškeťora (1978) (film telewizyjny)
Vozvraščenie mušketěrov, ili Sokrovišča kardinala Mazarini (2009)
Nikolay Grinko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Wojna i pokój: Rok 1812 (1967)
Andriej Rublow (1966)
Lyudmila Shagalova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Ně možet byť! (1975)
Mloda gwardia (1948)
Leďanaja vnučka (1980)
Leonid Kuravlyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gori, gori, moja zvězda (1969)
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serial)
Načalo (1970)
Sergey Nikonenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Otets Sergei (1978)
Wojna i pokój (1965)
Sergey Migitsko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Doktor Živago (2005) (serial)
Czekista (1992)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Владимир Басов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Chipollino (1972)
Otets Sergei (1978)
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Oleg Anofriev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Szkarłatne żagle (1961)
Posle doždička v četvěrg (1985)
Zemlja Sannikova (1973)
Nikolay Parfyonov
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Sljozy kapali (1982)
Braťja Karamazovy (1969)
Csillagosok, katonák (1967)
Эммануил Виторган
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Król Lear (1970)
Den radio (2008)
Jolki 1914 (2014)
Evgeniy Steblov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Lecą żurawie (1957)
Chodząc po Moskwie (1963)
Kilka dni z życia Obłomowa (1979)
Римма Маркова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Okraina (1998)
Krylja (1966)
Pokrovskije vorota (1982) (film telewizyjny)
Kakhi Kavsadze
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Monanieba (1984)
Sažency (1972)
Natvris khe (1976)
Olga Anokhina
Najlepsze filmy:
Otets Sergei (1978)
Cyrulik syberyjski (1998)
Bližnij krug (1991)
Emmanuil Geller
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Grigoriy Malikov
Najlepsze filmy:
Tot samyj Mjunchgauzen (1979) (film telewizyjny)
V ritme tango (2006) (serial)
O čjom govorjat mužčiny (2010)