Reżyseria:
Andrey MaksimkovScenariusz:
Vasiliy SazonovZdjęcia:
Dmitriy SoshnikovMuzyka:
Aleksey KarpovObsada:
Владимир Богданов, Yuriy Vladovskiy, Игорь Лифанов, Irina Mazurkevich, Aleksandr Mashanov, Natalya Tkachenko, Tatyana Ivanova, Viktor Shubin, Valeriy Nikitenko, Dmitriy Bykovskiy-Romashov (więcej)Odcinki(30)
-
Na novom mestě (S02E01)
-
Soglasno KZOTu (S02E02)
-
Goděn k strojevoj (S02E03)
-
Sovsem kak živoj (S02E04)
-
Odin (S02E05)
-
Žertva reklamy (S02E06)
-
Firma vjažet veniki (S02E07)
-
Zakaz gosudarstvennoj važnosti (S02E08)
-
Bratěllo (S02E09)
-
Dva v odnom (S02E10)
-
Grezy vljublennych (S02E11)
-
Sedoj (S02E12)
-
Kto zvonil v Jakutiju? (S02E13)
-
Zakazali (S02E14)
-
Ekonom (S02E15)
-
Naš zamečatělnyj sovremennik (S02E16)
-
Očeň krupnaj struktura (S02E17)
-
Virus černoj makaki (S02E18)
-
V škure tovarišča (S02E19)
-
Bizněs-vumen (S02E20)
-
Škola reklamy (S02E21)
-
Veďma (S02E22)
-
Vsjo kak v žizni (S02E23)
-
Pomecha sprava (S02E24)
-
Za naše sčastlivoje dětstvo! (S02E25)
-
Sročno trebujetsja ochrannik! (S02E26)
-
Nikakich machinacij! (S02E27)
-
Klinika Doktora Dubova (S02E28)
-
Kusok slavy (S02E29)
-
Zdravstvujtě, tovarišči! (S02E30)
Obsada
Владимир Богданов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Yuriy Vladovskiy
Związek Radziecki
Игорь Лифанов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Irina Mazurkevich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Mashanov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Tkachenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Tatyana Ivanova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Viktor Shubin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Valeriy Nikitenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Dmitriy Bykovskiy-Romashov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Sergey Romanyuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Barabash
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Danilova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Константин Демидов
Związek Radziecki
Иван Краско
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Evgeniy Sakharov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Pěreval Ďatlova (2020) (serial)
Černobyl: Zona otčužděnija (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anatoliy Ravikovich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandra Sydoruk
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Ivan Vasilev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)