Bratva
Obsada
Yuri Tarasov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Natalya Shamina
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Владимир Богданов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mikhail Vasserbaum
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Sergey Russkin
Polska
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Mikhail Tryasorukov
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Игорь Головин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jekatěrina (2014) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Mardar
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Леонид Алимов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
The Company (2007) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Vladimir Zamorochinskiy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Bolshakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Uteganov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Andrey Sharkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Gali Abaydulov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Aleksandr Ronis
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Romanyuk
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Kashnikov
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Jesenin (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Vyacheslav Lavrov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Stepan Abramov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Interny (2010) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Владимир Зинин
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)