Pocket Monsters - Advanced Generation (2002) (seria)
Animowany / Przygodowy / Fantasy / Komedia
Japonia,
2006, 24 min
Scenariusz:
Junki TakegamiZdjęcia:
白井久男Muzyka:
Shinji MiyazakiObsada:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, 川菜翠, Shin'ichirō Miki, Fushigi Yamada, Megumi Hayashibara, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Jin Horikawa, 愛河里花子, Katsuyuki Konishi, Yuriko Yamaguchi, 半場友恵, Mika Kanai, Chinami Nishimura (więcej)Obsada
Ikue Ōtani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Dororo (2019) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Rica Matsumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Jú jú hakušo (1992) (serial)
Trigun (1998) (serial)
川菜翠
Japonia
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Paradise Kiss (2005) (serial)
Kaleido Star (2003) (serial)
Shin'ichirō Miki
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Fushigi Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Meitantei Conan (1996) (serial)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serial)
s.CRY.ed (2001) (serial)
Megumi Hayashibara
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
犬山イヌコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Boku no Hero Academia (2016) (serial)
Shaman king (2001) (serial)
Pop Team Epic (2018) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Jin Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
愛河里花子
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Fumecu no anata e (2021) (serial)
Katsuyuki Konishi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yuriko Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
半場友恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Mika Kanai
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
NANA (2006) (serial)
Chinami Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)
Unshō Ishizuka (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)