Reżyseria:
Gil-ho AhnScenariusz:
Sang-woon HanObsada:
Suk-kyu Han, Kang-joon Seo, Hyeon-joo Kim, Joo-hee Park, Jin-mo Joo, Do-won Jeong, Seong-tae Heo, Jae-yoon Lee, Min-sung Jung, Mi-hyeon Park (więcej)Odcinki(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsada
Suk-kyu Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Kang-joon Seo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Neodo inganini (2018) (serial)
Nassiga jonghmyeon chatagagesseoyo (2020) (serial)
Goot dakteo (2013) (serial)
Hyeon-joo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kgotboda namja (2009) (serial)
Spadek (2024) (serial)
Jiok (2021) (serial)
Joo-hee Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Siljongneuwaleu M (2015) (serial)
Haepiniseu (2021) (serial)
Naeil geudaewa (2017) (serial)
Jin-mo Joo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ailiseu (2009) (serial)
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (serial)
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Do-won Jeong
Korea Południowa
Seong-tae Heo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ojingeo geim (2021) (serial)
Gugaui seo (2013) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Jae-yoon Lee
Kanada
Najlepsze seriale:
Madeo (2018) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Min-sung Jung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Raketsonyeondan (2021) (serial)
Mi-hyeon Park
Korea Południowa
Dong-hyeon Chae
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Neodo inganini (2018) (serial)
Ssam maiwei (2017) (serial)
Naeui ajeossi (2018) (serial)
Sung-il Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Siti hyunteo (2011) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
Geuraeseo naneun antlpaengwa gyeolhonhaessda (2021) (serial)
Ha-joon Yoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gongjooeui namja (2011) (serial)
Romaenseuka pilyohae (2011) (serial)
Suk-chan Jun
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Pigoin (2017) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Bab jal sajuneun yeppeun nuna (2018) (serial)
Kil-kang An
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deurim hai (2011) (serial)
Gumihodyeon (2020) (serial)
Iljimae (2008) (serial)
Oel Lee
Korea Południowa
Hoon Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Taeyangeui hooye (2016) (serial)
Ssam maiwei (2017) (serial)
Dae-geon Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nassiga jonghmyeon chatagagesseoyo (2020) (serial)
Jung-ho Yoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Siljongneuwaleu M (2015) (serial)
Keurimineol maindeu (2017) (serial)
Beulreodeu (2015) (serial)
Soo-jin Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seutobeuligeu (2019) (serial)
Navillera (2021) (serial)
Aneun waipeu (2018) (serial)