Reżyseria:
Yossi WeinScenariusz:
David SparlingZdjęcia:
Peter BelcherObsada:
Michael McGrady, John Simon Jones, Todd Jensen, Gavin Hood, Dale Dye, Spencer Rochfort, Brian O'Shaughnessy, Danny Keogh, Ken Marshall, Patrick Lyster (więcej)Opisy(1)
Film kontynuujący wątek zmagań komandosów z sił specjalnych z międzynarodowymi organizacjami terrorystycznymi. Tym razem dowódca Delta Force, kapitan Skip Long (Michael McGrady), ma odbić z rąk terrorystów wielki tankowiec i zapobiec katastrofie ekologicznej. Tak się jednak składa, że kapitanem tankowca jest ojciec Skipa, kapitan Halsey Long. (Cineman)
(więcej)Obsada
Michael McGrady
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Bear (1984)
Cienka czerwona linia (1998)
Keith (2008)
John Simon Jones
Najlepsze filmy:
Cold Harvest (1998)
Never Say Die (1994)
Merchant of Death (1997)
Todd Jensen
Najlepsze filmy:
Złodziejski kodeks (2009)
Warhead (1996)
Ninja (2009)
Gavin Hood
Południowa Afryka
Najlepsze filmy:
Niewidzialny wróg (2015)
Gra Endera (2013)
Human Timebomb (1995)
Dale Dye
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szeregowiec Ryan (1998)
Pluton (1986)
JFK (1991)
Spencer Rochfort
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Falling Down (1993)
Saved by the Bell: Wedding in Las Vegas (1994) (film telewizyjny)
Ski School (1991)
Brian O'Shaughnessy
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Bogowie muszą być szaleni (1980)
Zulu Dawn (1979)
Slavers (1978)
Danny Keogh
Uganda
Najlepsze filmy:
Invictus - Niepokonany (2009)
Zulu (2013)
The Siege of Jadotville (2016)
Ken Marshall
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Marco Polo (1982) (serial)
How the West Was Won (1976) (serial)
Skóra (1981)
Patrick Lyster
Najlepsze filmy:
Invictus - Niepokonany (2009)
Zulu (2013)
Goodbye Bafana (2007)
John Carson
Najlepsze filmy:
Poirot (1989) (serial)
Zulus Czaka (1986) (serial)
The Plague of the Zombies (1966)
Clive Scott
Południowa Afryka
Najlepsze filmy:
Beat the Drum (2003)
Stander z Johannesburga (2003)
Zabójcza siła (1976)
Norman Coombes
Najlepsze filmy:
Gold (1974)
Maglownica (1995)
The House of Usher (1989)
J. Kenneth Campbell
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Głębia (1989)
War and Remembrance (1988) (serial)
Zemsta po latach (1980)
Dale Cutts
Najlepsze filmy:
Zabójcza siła (1976)
Incident at Victoria Falls (1992) (film telewizyjny)
Cyborg Cop II (1994)
Robert Whitehead
Południowa Afryka
Najlepsze filmy:
Zulus Czaka (1986) (serial)
Cry, the Beloved Country (1995)
Bravo Two Zero (1999) (film telewizyjny)
Thorsten Wedekind
Najlepsze filmy:
The Gamechangers (2015) (film telewizyjny)
Jak dogonić szczęście (2014)
Elly Beinhorn - Alleinflug (2014) (film telewizyjny)
Patrick Mynhardt
Południowa Afryka
Najlepsze filmy:
Zulu Dawn (1979)
The Visual Bible: Matthew (1993) (film telewizyjny)
The Naked Prey (1965)
Terence Reis
Najlepsze filmy:
The Long Run (2001)
Return of the Family Man (1989)
Operacja Delta Force 2: Na ratunek (1998) (film telewizyjny)
Michael Lewis
Najlepsze filmy:
All the Little Animals (1998)
Krush Groove (1985)
The Boys Next Door (1985)