Zdjęcia:
Dan BurstallObsada:
Andrew Clarke, Brett Climo, Guy Pearce, Sheryl Munks, Wendy Hughes, Ben Geurens, Josh Lucas, Gabrielle Fitzpatrick, Tracy Nelson, Hugh Jackman (więcej)Serie(4) / Odcinki(65)
Obsada
Andrew Clarke
Australia
Najlepsze seriale:
The Girl from Tomorrow (1991) (serial)
Anzacs (1985) (serial)
Mission: Impossible (1988) (serial)
Brett Climo
Australia
Najlepsze seriale:
A Place to Call Home (2013) (serial)
The Silver Brumby (1998) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Guy Pearce
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Mare z Easttown (2021) (serial)
Mildred Pierce (2011) (serial)
Jack Irish (2016) (serial)
Sheryl Munks
Najlepsze seriale:
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Blue Heelers (1994) (serial)
Stingers (1998) (serial)
Wendy Hughes
Australia
Najlepsze seriale:
Star Trek: Następne pokolenie (1987) (serial)
Homicide: Life on the Street (1993) (serial)
Return to Eden (1983) (serial)
Ben Geurens
Australia
Najlepsze seriale:
Dobre Miejsce (2016) (serial)
Catching Milat (2015) (serial)
Wampiry: Dziedzictwo (2018) (serial)
Josh Lucas
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Yellowstone (2018) (serial)
Parker Lewis Can't Lose (1990) (serial)
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Gabrielle Fitzpatrick
Australia
Najlepsze seriale:
Frasier (1993) (serial)
Zagubieni (2004) (serial)
Police Rescue (1989) (serial)
Tracy Nelson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Murphy Brown (1988) (serial)
Kroniki Seinfelda (1989) (serial)
Still Standing (2002) (serial)
Hugh Jackman
Australia
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Rick i Morty (2013) (serial)
Faraway Downs (2023) (serial)
Joelene Crnogorac
Najlepsze seriale:
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Halifax f.p. (1994) (serial)
Ocean Girl (1994) (serial)
Catherine Sutherland
Australia
Najlepsze seriale:
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Sweet Valley High (1994) (serial)
Power Rangers (1993) (serial)
Jeffrey Walker
Australia
Najlepsze seriale:
Mirror, Mirror (1995) (serial)
The Silver Brumby (1998) (serial)
Police Rescue (1989) (serial)
Jared Daperis
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
The Wizards of Aus (2016) (serial)
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Adrian Rawlins
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarnobyl (2019) (serial)
Wszystkie stworzenia duże i małe (2020) (serial)
Andor (2022) (serial)
David Field
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Brett Tucker
Australia
Najlepsze seriale:
Arcane (2021) (serial)
Tacy jesteśmy (2016) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Peter McCauley
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartacus (2010) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Children of Fire Mountain (1979) (serial)
Frances O'Connor
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Zaginiony (2014) (serial)
Pan Selfridge (2013) (serial)
Dawno, dawno temu (2011) (serial)
Jane Badler
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
V: The Final Battle (1984) (serial)
V (1984) (serial)
Mission: Impossible (1988) (serial)