Reżyseria:
Albert PyunScenariusz:
Kevin EldersZdjęcia:
George MooradianMuzyka:
Johnny HarrisObsada:
Rachel McLish, John Enos III, Ed Lauter, Matt Clark, Michael Champion, Mitch Pileggi, Mitchell Ryan, Nicholas Guest, John de Lancie, John Fleck (więcej)Opisy(1)
After spending twelve years in an asylum following her wrongful conviction for the murder of her parents, a powerful Shoshone Indian woman seeks vengeance on the man who framed her for the crime, and who has since constructed a toxic waste dump on tribal lands. Starring two-time Ms. Olympia, Rachel McLish. (oficjalny tekst dystrybutora)
Obsada
Rachel McLish
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Raven Hawk (1996) (film telewizyjny)
Żelazny orzeł III: Asy (1992)
John Enos III
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Twierdza (1996)
Telefon (2002)
Człowiek demolka (1993)
Ed Lauter
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Zostawić Las Vegas (1995)
Artysta (2011)
Niepokonany Seabiscuit (2003)
Matt Clark
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Powrót do przyszłości III (1990)
Jeremiah Johnson (1972)
Więzień Brubaker (1980)
Michael Champion
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Gliniarz z Beverly Hills (1984)
Pamięć absolutna (1990)
Północ-Południe (1985) (serial)
Mitch Pileggi
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The X-Files – File 2: Tooms (1995) (kompilacja wideo)
The X-Files – File 9: Redux (1997) (kompilacja wideo)
The X Files: Requiem (2000) (kompilacja wideo)
Mitchell Ryan
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Zabójcza broń (1987)
Hot Shots 2 (1993)
Siła magnum (1973)
Nicholas Guest
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Aerosmith: Big Ones You Can Look at (1994) (teledysk)
Zaplątani (2010)
Dzieci gorszego Boga (1986)
John de Lancie
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szeregowiec Ryan (1998)
Zabić wspomnienia (2007)
The Fisher King (1991)
John Fleck
Najlepsze filmy:
Falling Down (1993)
Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta? (1991)
Hard Rock Zombies (1985)
Pato Hoffmann
Boliwia
Najlepsze filmy:
Lakota Woman: Siege at Wounded Knee (1994) (film telewizyjny)
Space: Above and Beyond (1995) (serial)
Geronimo: An American Legend (1993)
Vincent Klyn
Nowa Zelandia
Najlepsze filmy:
Na fali (1991)
Fist of Justice (1993)
Gangland (2001)
Thom Mathews
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Fail Safe (2000) (film telewizyjny)
Powrót żywych trupów (1985)
Born to Ride (1991)
Kimberly Guerrero
Najlepsze filmy:
Son of the Morning Star (1991) (film telewizyjny)
DreamKeeper (2003)
Hidalgo. Ocean ognia (2004)
William Atherton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szklana pułapka (1988)
Ostatni samuraj (2003)
Szklana pułapka 2 (1990)
Lisa Comshaw
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Tough and Deadly (1995)
Portrait in Red (1995)
The Exotic House of Wax (1996)
Robert Miller
Najlepsze filmy:
Raven Hawk (1996) (film telewizyjny)
Dick Warlock
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Kasyno (1995)
Głębia (1989)
Halloween II (1981)
Virginia Capers
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Lady Sings the Blues (1972)
Tina (1993)
When You Remember Me (1990) (film telewizyjny)
Adrian Sparks
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Wendeta (2016)
Ally McBeal (1997) (serial)
Papa (2015)