Reżyseria:
Hyeong-gi ParkScenariusz:
Seon-hee HeoOdcinki(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsada
Seon-ah Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sitihol (2009) (serial)
Nae ireumeun Kim Sam-sun (2005) (serial)
Aidu aidu (2012) (serial)
Mi-hee Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Madam Angteuwan (2016) (serial)
Paeseon wang (2012) (serial)
Heukgisa (2017) (serial)
Hee-bon Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Geunyang saranghaneun sai (2017) (serial)
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Jae-young Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Neoreul gieokhae (2015) (serial)
Black (2017) (serial)
WolSooGeumHwaMokTo (2022) (serial)
Tae-hoon Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Navillera (2021) (serial)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Pasukkun (2017) (serial)
Beop-rae Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Toowikseu (2013) (serial)
Bitnageona michigeona (2015) (serial)
Missing9 (2017) (serial)
Seok-tae Joo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Gumihodyeon (2020) (serial)
Won Ryoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baegabondeu (2019) (serial)
Missing9 (2017) (serial)
Hamburo aeteuthage (2016) (serial)
Jeong-soo Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baramui hwawon (2008) (serial)
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Seung-soo Ryoo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Gyeoul yeonga (2002) (serial)
Jeong-hak Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (serial)
Teonneol (2017) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Sung-yeon Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kroniki Arthdalu (2019) (serial)
Cheongchungirok (2020) (serial)
Dodosolsollalasol (2020) (serial)
Seung-hun Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kingdeom (2019) (serial)
Pigoin (2017) (serial)
Gyeong-iloun Somun (2020) (serial)
Da Eun Jung
Korea Południowa
Chul-hyung Im
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Agui Kkot (2020) (serial)
Porcelanowy król (2021) (serial)
Ryul Chang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Stranger (2017) (serial)
Geumsujeo (2022) (serial)
Kroniki Arthdalu (2019) (serial)