Lindenstraße - Das 16. Jahr - 2000/2001 (2000) (seria)
Obsada
Irene Fischer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Trzydzieści przypadków majora Zemana (1974) (serial)
Joris Gratwohl
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Ukochane dziecko (2023) (serial)
Der Bestatter (2013) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ludwig Haas
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
O zvířatech a lidech (1994) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Hermes Hodolides
Grecja
Tilmar Kuhn
Najlepsze seriale:
Die Cleveren (1998) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Dominique Kusche
Niemcy Zachodnie
Alexandra Losito
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Joachim Hermann Luger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Sechs Richtige (1993) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Marie-Luise Marjan
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Jim Knopf (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Franz Rampelmann
Niemcy Zachodnie
Harald Redmer
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SK Kölsch (1999) (serial)
Küstenwache (1997) (serial)
Martin Rickelt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Harry Rowohlt
Rzesza Niemiecka
Johannes Scheit
Niemcy Zachodnie
Amorn Surangkanjanajai
Tajlandia
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Ulrike C. Tscharre
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Cosima Viola
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Post Mortem (2007) (serial)
Christoph Wortberg
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Doppelter Einsatz (1994) (serial)