Reżyseria:
Kristína HerczegováScenariusz:
Naďa JurkemikZdjęcia:
Laco JanošťákObsada:
Anna Javorková, Milan Bahúl, Zuzana Bydžovská, Ady Hajdu, Ivana Wojtylová, Adela Mojžišová, Jakub Jablonský, Kristína Spáčová, Daniel Žulčák (więcej)Obsada
Anna Javorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Milan Bahúl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tančiareň (2013) (nagranie teatralne)
Ostatni smok (1996)
Zuzana Bydžovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ady Hajdu
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Ivana Wojtylová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
294 statečných (2022) (nagranie teatralne)
Skrzat (2005)
Ostrov jistoty (1986) (serial)
Adela Mojžišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čarovný kamienok (2019) (film telewizyjny)
Jakub Jablonský
Słowacja
Najlepsze filmy:
Čarovný kamienok (2019) (film telewizyjny)
Když draka bolí hlava (2018)
Kristína Spáčová
Najlepsze filmy:
Čarovný kamienok (2019) (film telewizyjny)
Daniel Žulčák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nic nas nie powstrzyma (2012)
Cesta do nemožna (2019)
Šťastný nový rok (2019)
Jakub Rybárik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Vojna policajtov (2024)
Porwanie (2017)
Dominik Budinský
Najlepsze filmy:
Spievankovo 5: O povolaniach (2015)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Čarovný kamienok (2019) (film telewizyjny)
Ivo Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Inwalida (2023)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Gregor Hološka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Inwalida (2023)
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)
Ostrym nożem (2019)
Veronika Rabada
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Čarovný kamienok (2019) (film telewizyjny)
Simona Guľašová
Najlepsze filmy:
Čarovný kamienok (2019) (film telewizyjny)
Ľudovít Cittel
Najlepsze filmy:
Zabić Sekala (1998)
Porwanie (2017)
Król sokołów (2000)