Reżyseria:
Tibor RakovskýZdjęcia:
Jozef BrezanskýObsada:
Viliam Záborský, Terézia Hurbanová-Kronerová, Juraj Slezáček, Zuzana Cigánová, Ctibor Filčík, Dušan Jamrich, Jozef Šándor, Juraj Paška, Leopold Haverl, Vilma Jamnická, Štefan Figura (więcej)Obsada
Viliam Záborský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Terézia Hurbanová-Kronerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Miedziana wieża (1970)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Juraj Slezáček
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Zuzana Cigánová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Ctibor Filčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Dušan Jamrich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Jozef Šándor
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Juraj Paška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Nepokojná láska (1975) (serial)
Leopold Haverl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Bokser i śmierć (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Vilma Jamnická
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Štefan Figura
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Nella Dočolomanská-Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvoch pánov (1991) (film telewizyjny)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Škola klebiet (1977) (film telewizyjny)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Branislav Koreň
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Šíleně smutná princezna (1968)
Dumna królewna (1952)
Andersonvillský proces (1976) (film telewizyjny)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Lotár Radványi
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Jozef Šimonovič st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miedziana wieża (1970)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Anton Korenči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Gejza Slameň
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Štyridsaťštyri (1957)
Polnoc bude o päť minút (1962) (film telewizyjny)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Viera Pavlíková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Podezření (2022) (serial)
Żelary (2003)
Pacho, hybský zbojník (1975)