Dinołaczka - Season 2 (2020) (seria)
Twórcy:
Akira ShiginoReżyseria:
Akira ShiginoScenariusz:
黒住光Muzyka:
Kazuhiko SawaguchiObsada:
Naoko Matsui, Corina Boettger, 中村梨沙, Yui Toita, Karen, Ben Diskin, Alex Cazares, Cassandra Lee Morris, Tara Sands, Keith Silverstein, Takurou Hijioka, Erika Harlacher, Hikaru Yūki, Hiroshi Kamiya (więcej)VOD (1)
Opisy(1)
KinPika spóźnia się do szkoły. Naoko pyta, co go trapi. Pingwin zaprasza ją do swojego luksusowego domu. (Netflix)
Obsada
Naoko Matsui
Japonia
Najlepsze seriale:
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Corina Boettger
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Shameless - Niepokorni (2011) (serial)
Mam na imię Earl (2005) (serial)
Gotowe na wszystko (2004) (serial)
中村梨沙
Japonia
Yui Toita
Japonia
Ben Diskin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Avatar: Legenda Aanga (2005) (serial)
Liga Młodych (2010) (serial)
Między nami, Misiami! (2015) (serial)
Alex Cazares
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Harmidom (2016) (serial)
LEGO City Adventures (2019) (serial)
Wielkodomscy (2019) (serial)
Cassandra Lee Morris
Najlepsze seriale:
Miraculous: Biedronka i Czarny Kot (2015) (serial)
DC Super Hero Girls (2019) (serial)
Monster High (2010) (serial)
Tara Sands
Najlepsze seriale:
Newsroom (2012) (serial)
Teenage Mutant Ninja Turtles (2003) (serial)
Keith Silverstein
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
OK K.O.! Po prostu walcz (2017) (serial)
Sonic Boom (2014) (serial)
Wojownicze Żółwie Ninja!!! (2012) (serial)
Takurou Hijioka
Japonia
Erika Harlacher
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Skip Beat! (2008) (serial)
Fate/Grand Order: Zettai madžú sensen Babylonia (2019) (serial)
Resident Evil: Wieczny mrok (2021) (serial)
Hikaru Yūki
Japonia
Najlepsze seriale:
ID: Invaded (2020) (serial)
Koi to jobu ni wa kimoči warui (2021) (serial)
Šúmacu no Harem (2021) (serial)
Hiroshi Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Yūto Kazama
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)