Reżyseria:
Matěj PichlerScenariusz:
Daniel MiňovskýZdjęcia:
Aleš HartMuzyka:
Patrik KettnerObsada:
Jaromír Nosek, Klára Miklasová, Paweł Deląg, Jiří Schmitzer, Jana Šulcová, Paul Louis Harrell, Vasil Fridrich, Norbert Lichý, Martin Sitta, Jan Vlasák (więcej)Obsada
Jaromír Nosek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Klára Miklasová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Daria (2020)
Paweł Deląg
Polska
Najlepsze filmy:
Lista Schindlera (1993)
Chłopaki nie płaczą (2000)
Kiler (1997)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Jana Šulcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Paul Louis Harrell
Najlepsze filmy:
The Ghostmaker (2011)
Daria (2020)
All I Need (2016)
Vasil Fridrich
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Metanol (2018) (film telewizyjny)
Ochránce (2021) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (1999) (nagranie teatralne)
W cieniu (2012)
Czerwona linia (2018) (serial)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Zabić Sekala (1998)
Jan Vlasák
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Karel Dobrý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Jitka Sedláčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Josef Vrána
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Petr Semerád
Najlepsze filmy:
Gray Man (2022)
Přes prsty (2019)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Tomáš Havlínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Božena (2021) (serial)
Tomáš Dastlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Evžen Oněgin (2009) (nagranie teatralne)
Roman Štabrňák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Sekrety (2007)