Scenariusz:
Matt CameronZdjęcia:
Earle DresnerObsada:
Alex Chard, Ryan Corr, Inez Currõ, Joanne Froggatt, David Lyons, Simone McAullay, Dominic Ona-Ariki, Rupert Penry-Jones, John Waters, Fayssal Bazzi (więcej)Odcinki(8)
Obsada
Alex Chard
Najlepsze seriale:
Upright (2019) (serial)
The Commons (2019) (serial)
Ryan Corr
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Ród smoka (2022) (serial)
Wanted (2016) (serial)
Inez Currõ
Najlepsze seriale:
Piknik pod Wiszącą Skałą (2018) (serial)
The Commons (2019) (serial)
Joanne Froggatt
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Downton Abbey (2010) (serial)
Życie na Marsie (2006) (serial)
Moving On (2009) (serial)
David Lyons
Australia
Najlepsze seriale:
Revolution: Enemies of the State (2013) (serial)
Ostry dyżur (1994) (serial)
Philip K. Dick's Electric Dreams (2017) (serial)
Simone McAullay
Australia
Najlepsze seriale:
Technicy - magicy (2006) (serial)
Broadchurch (2013) (serial)
The Smoke (2014) (serial)
Dominic Ona-Ariki
Najlepsze seriale:
The Commons (2019) (serial)
Rupert Penry-Jones
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Silk (2011) (serial)
Morderca z Whitechapel (2009) (serial)
Piraci (2014) (serial)
John Waters
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
All the Rivers Run (1983) (serial)
Rake (2010) (serial)
Fayssal Bazzi
Najlepsze seriale:
The Artful Dodger (2023) (serial)
Mr Inbetween (2018) (serial)
Rake (2010) (serial)
Andrea Demetriades
Najlepsze seriale:
The Artful Dodger (2023) (serial)
Zagadki kryminalne panny Fisher (2012) (serial)
Janet King (2014) (serial)
Harry Greenwood
Australia
Najlepsze seriale:
Bitwa o Gallipoli (2015) (serial)
Operation Buffalo (2020) (serial)
The Clearing (2023) (serial)
Damon Herriman
Australia
Najlepsze seriale:
Breaking Bad (2008) (serial)
Mindhunter (2017) (serial)
The Artful Dodger (2023) (serial)
Anthony Brandon Wong
Australia
Najlepsze seriale:
Upright (2019) (serial)
Dwa światy (1995) (serial)
Mission: Impossible (1988) (serial)
Lynne Porteous
Najlepsze seriale:
The Haunted School (1986) (serial)
The Commons (2019) (serial)
Home and Away (1988) (serial)
Elizabeth Nabben
Najlepsze seriale:
The Commons (2019) (serial)
Neighbours (1985) (serial)
Christy Sullivan
Najlepsze seriale:
Z pamiętnika położnej (2012) (serial)
The Commons (2019) (serial)
All Saints (1998) (serial)
Freyja Benjamin
Australia
Najlepsze seriale:
The Commons (2019) (serial)
Gabrielle Chan
Najlepsze seriale:
Rake (2010) (serial)
Doctor Doctor (2016) (serial)
Wellmania (2023) (serial)
Maggie Dence
Najlepsze seriale:
Wszystkie kwiaty Alice Hart (2023) (serial)
Rake (2010) (serial)
Szkoła złamanych serc (2022) (serial)