Reżyseria:
Dušan DavidovScenariusz:
Ján ŠtiavnickýZdjęcia:
Jozef HardošObsada:
Milan Antol, Beata Znaková-Drotárová, Dana Fedelešová, Judita Friedmanská, Marián Gajdoš, Peter Gažo, Anna Grissová, Mária Landlová, Ivan Krúpa, Peter Macko, Igor Makovický, Albert Pagáč (więcej)Obsada
Milan Antol
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Smrť ministra (2009) (film telewizyjny)
Katera (1981) (film telewizyjny)
Beata Znaková-Drotárová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kráľovská hra (1999) (film telewizyjny)
Miliónový chlap (1987) (film telewizyjny)
Dies irae (1984) (film telewizyjny)
Marián Gajdoš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak trucizna (1985)
Svetlá nad prístavom (1986) (film telewizyjny)
Súdim ťa láskou (1981)
Peter Gažo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Študent (1990) (film telewizyjny)
Javor a Juliana (1972)
Muž nie je žiadúci (1983)
Anna Grissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nepokojná láska (1975) (serial)
Skalní v ofsajde (1960)
Stud (1967)
Mária Landlová
Najlepsze filmy:
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Študent (1990) (film telewizyjny)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Ivan Krúpa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká hodina (1986) (film telewizyjny)
Anjel milosrdenstva (1993)
Pejzaż (2000)
Peter Macko
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Fyzikus Rayman (1979) (film telewizyjny)
Albert, Albert (1995) (film telewizyjny)
Študent (1990) (film telewizyjny)
Igor Makovický
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kráľovská hra (1999) (film telewizyjny)
Oneskorené kvety (1992) (film telewizyjny)
Roky prelomu (1989) (serial)
Albert Pagáč
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Fyzikus Rayman (1979) (film telewizyjny)
Mlyn na piesčine (1983) (film telewizyjny)
Eva Pavlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Všetko za národ (2011) (nagranie teatralne)
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Táňa Radeva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Iba taká hra (1995) (film telewizyjny)
Jozef Mak (1996) (nagranie teatralne)
Ostrym nożem (2019)
Peter Rašev
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Fyzikus Rayman (1979) (film telewizyjny)
Študent (1990) (film telewizyjny)
Ežo Vlkolinský (1978) (film telewizyjny)
Dušan Skokan
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Mŕtvi nespievajú (1965) (film telewizyjny)
Kráľovská hra (1999) (film telewizyjny)
Bezvýznamná žena (1984) (film telewizyjny)
Jeanette Švoňavská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Falešný princ (1984)
F.T. na cestách (1988)
Jozef Švoňavský
Najlepsze filmy:
Pohľad do zrkadla (1981) (film telewizyjny)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Tábor padlých žien (1997)
Anton Trón
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ružové sny (1976)
Noční jezdci (1981)
Prípad Barnabáš Kos (1964)
Judita Vicianová
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Čosi viac ako slová (1990) (film telewizyjny)
Bratia (1961)
Magduška (1979) (film telewizyjny)