Reżyseria:
Vojtěch MašekZdjęcia:
Dušan HusárObsada:
Michal Kern, Emanuel Fellmer, Saša Rašilov nejml., Vojtěch Vodochodský, Martin Pechlát, Vojtěch Vondráček, Tomáš Kobr, Václav Rašilov, Róbert Jakab (więcej)Opisy(1)
Jiří Arvéd Smíchovský był wybitnym hermetykiem, okultystą, praktykiem czarnej magii i niezwykle wykształconym człowiekiem o genialnej pamięci. Film opowiada o tym, jak daleko jesteśmy w stanie się posunąć, aby osiągnąć swoje cele. (HBO Max)
Obsada
Michal Kern
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ženy v pokušení (2010)
Přišla v noci (2023)
Láska je láska (2012)
Emanuel Fellmer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Willkommen bei den Hartmanns (2016)
Arvéd (2022)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Swingtime (2007) (film telewizyjny)
Naši furianti (2006) (nagranie teatralne)
Vojtěch Vodochodský
Czechy
Najlepsze filmy:
Ochránce (2021) (serial)
Párty Hárder: Summer Massacre (2022)
BANGER. (2022)
Martin Pechlát
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Odpad, město, smrt (2013) (nagranie teatralne)
Proces (2013) (nagranie teatralne)
Audience u královny (2021) (nagranie teatralne)
Vojtěch Vondráček
Czechy
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Božena (2021) (serial)
Pokłosie (2020) (film telewizyjny)
Tomáš Kobr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Toman (2018)
Pokłosie (2020) (film telewizyjny)
Václav Rašilov
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Božena (2021) (serial)
Nejlepší přítel (2017) (film telewizyjny)
Psí kus (2005) (film telewizyjny)
Róbert Jakab
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tolstoj a peniaze (2016) (nagranie teatralne)
Vojna policajtov (2024)
Špina (2017)
Marián Labuda ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Ogród (1995)
Słodkie kłopoty (1984)
Petr Čtvrtníček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Dym (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Jaroslav Plesl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Martin Nahálka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jozef Mak (2021) (film telewizyjny)
Nedodržaný sľub (2009)
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (film telewizyjny)
Ľubomír Burgr
Czechosłowacja
Martin Šalacha
Czechosłowacja
Ivana Uhlířová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Antek, Sławka i magiczne światło (2023)
Ochránce (2021) (serial)
Milan Mikulčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kontrolerzy (2003)
Zátopek (2021)
Zvonko Lakčevič
Najlepsze filmy:
Słudzy (2020)
Arvéd (2022)
Idzie zwariować (2022)
Pavlína Štorková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kytice (2020) (nagranie teatralne)
Figarova svatba (2012) (nagranie teatralne)
SM Kabaret: Kabaret oživlých mrtvol (2014) (nagranie teatralne)
Tomáš Mischura
Najlepsze filmy:
Vianočné želanie (2018) (film telewizyjny)
Cesta do nemožna (2019)
Koń (2022)