Obsada
Geoffrey Bayldon
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Storyteller (1987) (serial)
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
The Return of Sherlock Holmes (1986) (serial)
Walter Sparrow
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Storyteller (1987) (serial)
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Only Fools and Horses.... (1981) (serial)
Michael Hinz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Le Temps des as (1978) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Maureen Morris
Najlepsze seriale:
Doktor Who (1963) (serial)
The Brittas Empire (1991) (serial)
Inspector Morse (1987) (serial)
Ronald Fraser
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (1963) (serial)
Powrót do Brideshead (1981) (serial)
The Avengers (1961) (serial)
Daniel Moynihan
Najlepsze seriale:
Tak, panie ministrze (1980) (serial)
The Avengers (1961) (serial)
Ultraviolet (1998) (serial)
Ingrid Hafner
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Robin z Sherwood (1984) (serial)
The Avengers (1961) (serial)
Shane Rimmer
Kanada
Najlepsze seriale:
The Persuaders! (1971) (serial)
Święty (1962) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Stephan Chase
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Professionals (1977) (serial)
UFO (1970) (serial)
Dempsey & Makepeace (1985) (serial)
James Villiers
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dom z kart (1990) (serial)
Święty (1962) (serial)
The Memoirs of Sherlock Holmes (1994) (serial)
Brian Glover
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Bottom (1991) (serial)
Lally Percy
Najlepsze seriale:
Doctors (2000) (serial)
Peter Jeffrey
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Tak, panie ministrze (1980) (serial)
The Jewel in the Crown (1984) (serial)
The Last Place on Earth (1985) (serial)
Leslie Dwyer
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (1963) (serial)
The Sweeney (1975) (serial)
Coronation Street (1960) (serial)
Leslie Schofield
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Case-Book of Sherlock Holmes (1991) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
The Brittas Empire (1991) (serial)
Pearl Hackney
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Are You Being Served? (1972) (serial)
The New Avengers (1976) (serial)
Brian Croucher
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Doktor Who (1963) (serial)
Bottom (1991) (serial)
The Young Ones (1982) (serial)
Brenda Cowling
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Are You Being Served? (1972) (serial)
Jonathan Creek (1997) (serial)
Dad's Army (1968) (serial)
Gertan Klauber
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Dom z kart (1990) (serial)
Czarna Żmija (1983) (serial)
The Prisoner (1967) (serial)
Maurice Kaufmann
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Święty (1962) (serial)
The Avengers (1961) (serial)
Ivanhoe (1958) (serial)