Reżyseria:
Ján LackoScenariusz:
Hana SkovajsováZdjęcia:
Alojz HanúsekMuzyka:
Ali BrezovskýObsada:
Monika Paššová, Svatopluk Matyáš, Michal Gučík, Tatiana Kulíšková, Alfréd Swan, Eva Rysová, Magda Paveleková, Ondriš Jariabek, František Desset (więcej)Obsada
Monika Paššová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Slávne dievčatko (1982) (film telewizyjny)
Citové cvičenia (1990) (film telewizyjny)
Vymodelujem more (1984) (film telewizyjny)
Svatopluk Matyáš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Michal Gučík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Posledná zastávka (1986) (film telewizyjny)
Otec (1994) (film telewizyjny)
Tatiana Kulíšková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Omyl doktora Moresiniho (1988) (film telewizyjny)
Mŕtvi učia živých (1983)
Alfréd Swan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Eva Rysová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (film telewizyjny)
Magda Paveleková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Ondriš Jariabek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zbojník Jurko (1976)
František Desset
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Emil Horváth st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Naši synovia (1975) (serial)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Dušan Kaprálik
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Naši synovia (1975) (serial)
Julie Jurištová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jutro wstanę rano i oparzę się herbatą (1977)
Princ a Večernice (1978)
Arabesky (1987) (film telewizyjny)
Aleš Votava
Najlepsze filmy:
Ilda (1984) (film telewizyjny)
Modré z neba (1997)
Ticho po búrke (2000) (film telewizyjny)
Oliver Letko
Najlepsze filmy:
Smoliari (1978)
Toto leto doma (1980)
Štefan Halás
Najlepsze filmy:
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)
Posledná bosorka (1957)
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Karol Baláž
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Mŕtvi učia živých (1983)